};

Hitachi na ISE 2016

Stoisko firmy Hitachi było jednym z najbardziej obleganych na rekordowych pod względem frekwencji (ponad 65 tysięcy gości) targach Integrated Systems Europe, które odbyły się w Amsterdamie w dniach 9-12 lutego 2016 roku.

stoisko_hitachi_ISE_2016

Gości na stoisku Hitachi na targach ISE 2016 nie brakowało

ISE_Hitachi_Amsterdam_2016

Stoisko Hitachi na ISE 2016 pod ciągłym oblężeniem odwiedzających

 

 

Najważniejszą premierą Hitachi na targach ISE były pierwsze na świecie projektory LED o jasności 3500 ANSI lumenów. Hitachi zaprezentowało dwa modele LP-WX3500 oraz LP-WU3500 o rozdzielczości odpowiednio WXGA oraz WUGA i jasności 3500 ANSI, zbudowane w technologii DLP.
Najważniejszym atutem nowych urządzeń jest ich rzeczywista żywotność – 20 000 godzin. Nie obejmuje ona jedynie lamp LED, jak w przypadku projektorów laserowych, lecz dotyczy całego urządzenia. Konsumenci otrzymują pierwszy, rzeczywiście bezkosztowy w użytkowaniu projektor – nie musza liczyć się z wymiana lampy jak w projektorach standardowych, czy tez kola fosforowego lub jednostki laserowej, jak w przypadku projektorów laserowych.
Co również niezwykle istotne, brak kolorowego filtra znanego ze standardowych projektorów DLP pozwala na znakomitą reprodukcję kolorów, co znajdzie wyraz w uwzględnieniu jasności światła kolorowego (Colour light output) – będą to pierwsze projektory DLP z taką specyfikacją.

silnik_led_projektora_hitachi
Urządzenia te dedykowane są do edukacji, biznesu oraz zaawansowanych projektów instalacyjnych. Ich funkcje obejmują m.in.: tryb pracy 24/7, instalacje w dowolnej pozycji, szybkie włączanie i wyłączanie, czy w końcu blending i warping.
Nowa technologia została opracowana wspólnie z firmą Philips. Projektory LED mają pojawić się na rynku w drugiej połowie 2016 roku.
nowa_technologia_led_fosforcechy_projektora_LED_Hitachi

 

Zobacz ulotkę dotyczącą projektorów LED o jasności 3500 ANSI

 

Hitachi zaprezentowało także pierwszy na świecie jednochipowy projektor laserowy DLP do zastosowań instalacyjnych o symbolu LP-WU9750, jasności 8000 ANSI, rozdzielczości WUXGA.

projektor_hitachi_instalacyjny

Goście stoiska Hitachi zapoznali się też z nowymi modelami i funkcjami projektorów instalacyjnych serii 8000.
Zastosowano w nich nowa obudowę (seamless design) pozwalajacą na schowanie kabli zasilającego oraz HD BaseT.
Głównymi, nowymi funkcjami są:
Image Optimizer: wraz z upływem żywotności lampy projektor automatycznie dostosowuje wbudowane, opatentowane funkcje HDCR i Accentualzer w celu zachowania jasnego i wyraźnego obrazu.
– zarządzenie kolorem
– równoczesne użycie funkcji warping i blending
– praca w trybie portretowym.

warping_blending

tryb_portretowy_projektory_instalacyjne_hitachi

Ważna dla niezawodnej pracy projektorów jest możliwość monitorowania ich przez serwisanta za pomocą smartfonu lub tableta.
Nowe modele serii 8000 Hitachi posiadają wejścia HDBaseT, HDMI (x2), DisplayPort i SDI.
HDBaseT pozwala na przesyłanie sygnału kablem LAN bez utraty jakości do 100m.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oraz szczegółową specyfikacją projektorów Hitachi prosimy skontaktować się z wyłącznym dystrybutorem projektorów Hitachi na Polskę, firmą Image Recording Solutions sp. z o.o.
e-mail: kontakt@irs.com.pl
tel.: 22 752 27 88-96